Çeşme Tatil Fırsatları
A+ A A-

Çeşme’nin Sakin Komşusu Urla

Urla

Hakkında

Bir yarımada olan Urla, İzmir ile Çeşme arasında kalan şirin bir ilçedir. Eski yol diye tabir edilen güzergahta Çeşme’ye 45 km uzaklıkta olan Urla, otobandan 60 km mesafededir. İlçe nüfusu yaklaşık 45 bindir. 35 km uzaklıktaki İzmir ve tatil cenneti Çeşme’ye oranla Urla, sakinliğiyle ve tertemiz deniziyle ünlü bir Ege kasabasıdır.

Konaklama

Sessiz bir tatil isteyenlerin tercih yeri olan Urla’da hayat sakin bir şekilde akıp gitmektedir. Konaklama seçenekleri çok fazla olmayan bu şirin ilçede, özellikle aileler buradaki tesisleri tercih etmektedir. İlçede 4 – 5 otelin yanı sıra merkez ve çevresiyle birlikte 10 kadar pansiyon bulunur. Ücretleri de makul seviyelerdedir.

Nasıl Gidilir?

İzmir’e yakın bir ilçe olan Urla’ya karayolu ve havayoluyla ulaşım vardır. İzmir’den küçük otobüslerle buraya ulaşılırken, Çeşme’ye giden şehirlerarası otobüslerle ilçeye ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir Havaalanı ile uzaklık 55 km’dir. Özel araçlarıyla gelenler, İzmir merkezden 20 – 25 dakikalık yolculukla buraya varabilir.

Nereleri Gezilir?

Urla’da Karaburun yolu üzerindeki koyları, Limantepe’yi, Klezomenai İyonya antik kentini, eski hamamları, Gülbahçe, Özbek, Barbaros, Bademler ve Balıklıova köylerini mutlaka gezmelisiniz. İlçe merkezinde ünlü Sanatçılar Sokağı’ından geçip, limanda yürüyüş yapabilir, taptaze Ege lezzetlerini tadabilirsiniz.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Alanya

Alanya

Akdeniz sahilleri deyince akla gelen ilk yerlerin başında olan Alanya, uzun sahilleriyle her yaz oldukça...

Altınoluk

Altınoluk

Altınoluk, ülkemizin kuzey ege diye tabir edilen konumunda, Edremit Körfezi içinde yer alan...

Tüm tatil bölgeleri »

ÇEŞME TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı: Bu site Çeşme'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. cesmeoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتسئو سایتمیزبانی وبسرور مجازیهاست پربازدید