Çeşme Tatil Fırsatları
A+ A A-

Yazları Çeşme Gecelerini Renklendiren Konserler ve Ünlü Çeşme Festivalleri

Çeşme Tiyatro Festivali

Çeşme festivallerine katılarak yöre halkını daha yakından tanıma şansını elde ederek topluca eğlenebilirsiniz. Kaliteli turizm olanakları ve eğlencesiyle son yıllarda Bodrum’u geride bırakan Çeşme’de en çok ilgi gösterilen etkinliklerin başında konserler gelmektedir. Her yaz birçok ünlü sanatçı, gerek belediye tarafından organize edilen şenliklerde, gerekse de özel işletmelerin ve markaların sponsorluğunda Anfi Tiyatroda, Aya Yorgi Koyunda, Babylon ya da Hayal Kahvesinde sahne almaktadır. Çeşme festivallerine denk gelen tarihlerde tatile çıkacaksanız mutlaka katılmalısnız.

Konserlerin yoğun olduğu Haziran, Temmuz ve Ağustos gecelerinde, sadece tatilciler değil, İzmir’de yaşayanlar da çok özel geçen Çeşme konserleri için arabalarıyla buraya akın etmektedirler. Müziğin her türünde pop, jazz, rock olarak, sadece ülkemizden değil, Dünya çapında birçok müzisyen ve sanatçı, Çeşme’de unutulmayacak performanslar sergilemektedir.

Çeşme Festivalleri

İlçede belirli aralıklarla festivallerde düzenlenmektedir. Bu önemli Çeşme etkinliklerinin çoğu kültür ve müzik ağırlıklıdır.

  • Çeşme Deniz Şenliği

Geleneksel hale gelen festival, belediye ve her yıl çeşitli sponsor markaların önderliğinde yapılmaktadır. Şenliğin içinde her yıl yapılan şarkı yarışması da vardır.

  • Çeşme Tiyatro Festivali

Belediye ile İzmir Yenikapı Tiyatrosu’nun organize ettiği

  • Babylon Soundgarden

Bu yıl 3.’sü yapılacak müzik etkinliği 30 – 31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup, yerli ve yabancı birçok rock yıldızını Çeşme’de ağırlayacaktır.

  • Alaçatı Ot Festivali

Web: http://www.otfestivali.com

Adres: Kemalpaşa Cad. 3000 sok. Sailors Otel yanı Alaçatı

  • Alaçatı Uçurtma Festivali

Web: http://alacati-ucurtma-festivali.web.tr/

Adres: Sörf yolu. Azmak Mevkii

  • Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası

Web: http://www.alacatifishing.com/

Adres: Alaçatı Açıkları

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Alanya

Alanya

Akdeniz sahilleri deyince akla gelen ilk yerlerin başında olan Alanya, uzun sahilleriyle her yaz oldukça...

Altınoluk

Altınoluk

Altınoluk, ülkemizin kuzey ege diye tabir edilen konumunda, Edremit Körfezi içinde yer alan...

Tüm tatil bölgeleri »

ÇEŞME TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı: Bu site Çeşme'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. cesmeoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتسئو سایتمیزبانی وبسرور مجازیهاست پربازدید