Çeşme Tatil Fırsatları
A+ A A-

Çeşme Gece Hayatıyla Eğlencenin Doruğa Ulaştığı Saatler

Çeşme Gece Hayatı

Tatil cenneti beldemizde turistler, muhteşem doğasının yanında, Çeşme gece hayatı için de burayı seçmektedirler. Çeşme gece hayatı, Antalya ve Bodrum gibi eğlence merkezlerimiz kadar dillere destandır. Bu ilçeyi Ege’nin diğer tatil merkezlerinden ayıran en önemli unsurlarından biri de mekanların kaliteli olmasıdır.

Son yıllarda giderek artan eğlence trendi burada da kendini göstermiş, her geçen yaz Çeşme’de yeni bir gece kulübü, beach club hizmete girmeye başlamıştır. Çeşme eğlence mekanları sadece artmakla kalmayıp var olanlarda hızla gelişmiştir.

Özellikle merkezdeki barlar, sahildeki cafeler ve bazı ünlü koylardaki beach clublar, geceleri, sabahlara kadar süren eğlence imkanı tanır. Çoğunlukla, yöredeki onlarca plaj,  gece olduğunda aynı zamanda bir gece kulübüne dönüşmektedir.

En Özel Mekanlar

Çeşme EğlenceÇeşme eğlence denildiğinde akla ilk Aya yorgi koyundaki kulüpler gelir. Yılın her dönemi ir kaç ünlüye denk gelebileceğiniz bu iddialı kulüplerde siz de sabahlara kadar eğlenebilir, eğlencenin en şık durduğu adreste coşabilirsiniz.

Her yaz, Çeşme muhakkak, yerli ve yabancı birçok ünlü sanatçıyı ağırlar. Bu da gençlerin yöreyi tercihinde çok önemli bir etkendir. Çeşme eğlence mekanları aynı zamanda yıldızların eğlendiği yerdir.

Etkinliklerle Çeşme Eğlence

Merkezde yer alan Amfi Tiyatro’da da yıllardır gelenekselleşen etkinlik ve festivaller düzenlenmektedir. Bunların başını da yaz konserleri çeker. Burada konser verenler, seyircinin de katılmasıyla, o muhteşem akustikte söylenen şarkılar, ilçe semalarında yankılanmaktadır. Eğlencenin her türlüsünü arıyorsanız, gideceğiniz ilk adres kesinlikle Çeşme’dir.

Çeşme’de Nerede Eğlenilir?

Babylon

Adres: Aya Yorgi Koyu
Tel: 0232 712 63 39

Marrakech

Adres: Aya Yorgi Koyu
Tel: 0232 712 04 03

Sidoma Bar & Dancing

Adres: Dalyan Mevkii
Tel: 0232 724 95 40

Cece

Adres: Merkez
Tel: 0232 723 26 26

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Alanya

Alanya

Akdeniz sahilleri deyince akla gelen ilk yerlerin başında olan Alanya, uzun sahilleriyle her yaz oldukça...

Altınoluk

Altınoluk

Altınoluk, ülkemizin kuzey ege diye tabir edilen konumunda, Edremit Körfezi içinde yer alan...

Tüm tatil bölgeleri »

ÇEŞME TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı: Bu site Çeşme'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. cesmeoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتسئو سایتمیزبانی وبسرور مجازیهاست پربازدید