Çeşme Tatil Fırsatları
A+ A A-

60 TL’den Başlayan Konaklama Fiyatlarıyla Çeşme Tatili

Tertemiz masmavi deniziyle Ege’nin eğlence ve etkinlik şehri her yıl binlerce turisti ağırlar. Çeşme otel fiyatları konusunda, müşteri potansiyelinin çeşitliliğine bağlı olarak farklı seçenekler sunar. Kesenize uygun, aradığınız özeliklerde bir konaklama birimini yılın her dönemi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çeşme’de konaklama fiyatları;

Çeşme Konaklama Ücretleri

 • Konaklama türüne, (otel, butik otel, pansiyon, kiralık ev, kiralık yazlık, kiralık villa)
 • Pansiyon tipine (oda kahvaltı, yarım, pansiyon, tam pansiyon, her şey dahil) göre,
 • Otelin konumu (denize yakınlık – uzaklık),
 • Havuzu olup olmadığı,
 • Şehir merkezine yakınlığı
 • Mevsimine göre (yaz – kış) değişkenlik gösterir.

Türkiye’nin turizm merkezlerinin başında gelen ilçede, kışın birçok otel hizmet vermezken, yaz aylarında doluluk oranı yüzde yüze yakındır. En yüksek ücretler, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında uygulanır. İzmir’e çok yakın bir tatil ve dinlenme yeri olduğundan dolayı, çalışan kesim, hafta sonlarını değerlendirmek üzere buraya gelmektedir. Bu yoğunluk dolayısıyla, bölgedeki otel, pansiyon ve kiralık evler, Cuma ve Cumartesi akşamları kapasitelerini doldurmakta, bunun neticesinde de özellikle hafta sonları ayrı fiyatlandırma yapmak durumunda kalmaktadırlar.

Yazları 90 TL’den Başlayan Çeşme Otel Fiyatları

Beldenin tüm konaklama birimleri yılın belirli zamanlarında yoğunluk kaynaklı fiyat artışına gider. Tatiliniz için düşündüğünüz tarihler kesinleşir kesinleşmez rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Çeşme otel fiyatlarını etkileyen faktörler şunlardır:

 • Havuzlu olup olmaması
 • Merkezine, denize ve plajlara olan konumu
 • Restoran ve barı olup olmaması
 • Spa-Sauna-Geleneksel Türk Hamam olup olmamasına
 • Oyun salonları, pistler ve oyun sahaları
 • Oda özelliklerine

Konaklama birimlerine göre Çeşme konaklama fiyatları

60-90 TL’den başlayıp, mevsime göre özellikle yazları 350 TL’ye kadar çıkabilen fiyatların belli başlı aralıkları:

  Çeşme Konaklama Fiyatları
 • Uygun oteller ( 90 – 100 TL)
 • Popüler oteller (150 – 200 TL)
 • Lüks oteller (200 -350 TL)
 • Butik oteller (100 – 200 TL)

Çeşme Konaklama Ücretleri oda fiyatları kişi başı 1 gecelik konaklamalarda geçerli olan ücretlerdir. İlçedeki otellerin büyük bir bölümü yarım pansiyon konsept de hizmet vermektedir. Her şey dahil çalışan tesisler, birkaç tane olmakla birlikte, son yıllarda bu sisteme geçmişlerdir.

Özel Günlerde İndirimli Fırsatlar

Yılbaşı, Resmi tatiller, Kurban bayramı, Kişiye özel günler, Ramazan bayramı, Sevgililer Günü Çeşme’de Pansiyon Fiyatları 60 TL’den Start Alıyor

Çeşme’de pansiyon fiyatları 60 TL’den başlar, mevsimine, konumuna ve özelliklerine göre 90 TL’ye kadar çıkmaktadır. İlçe merkezinde ve çevresinde bulunan irili ufaklı pansiyonlar, sezona ve aya göre ücretlerini belirlemektedirler. Genellikle yazın açık olan bu küçük tesislerde fiyatlar ilkbaharda 50 – 60 TL, yaz sezonunda ise 70 – 90 TL arasındadır. Oda kahvaltı çalışan ve deniz kenarında bulunan pansiyonların fiyatları, her daim maksimum seviyededir.

Çeşme’de 150 TL’ye Ev Kiralayın

Çeşme’de kiralık ev fiyatları, yazın gecelik 150 TL’den başlamaktadır. Az katlı apartman dairesi ya da müstakil olan bu evler, ilçenin en canlı olduğu mevsim olan yaz aylarında kiralanmaktadır. Ücretler kişi başı değildir. Dairenin komple kiralama bedelidir.

Çeşme Kiralık Yazlıklar

Çeşme Kiralık Ev FiyatlarıÇeşme’de yazlıklar gecelik 250 TL’den başlayıp, 500 TL’ye kadar çıkabiliyor. Ayrıca haftalık 2.500 TL’ye, aylık 6.000 TL’ye, sezonluk da 12.000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Çeşme kiralık yazlık fiyatları seçimlerinize göre değişkenlik gösterir. Bunda yazlıkların özellikleri ve konumu önemli rol oynuyor.  Gerek merkezde, gerekse de yakın çevresinde bulunan tatil siteleri ve yazlıklar, yaz aylarında kiraya verilir. Günlük, haftalık, aylık ve sezonluk olarak kiralanan evlerin ücretleri, mevkiye, oda sayısına ve denize yakınlığına göre değişir.

30 TL’ye Kıyılarda Kamp

Çeşme, özellikle beachlere yakın yerde konuşlanmış kamp yerleri bakımından da alternatifli bir yerdir. Günlük 30 TL’den başlayan fiyatlarla bu kamplarda çadır kiralayıp kalabilirsiniz.

Deniz Kenarındaki Otantik Bungalowlar

Bungalow evlerin fiyatları, ev üzerinden 2 kişi olarak hesaplanır. Sadece birkaç yerde bulabileceğiniz bu yerlerin fiyatları kişi başı 150 – 200 TL aralığındadır. Çeşme bungalow fiyatları genellikle kahvaltı dahil olarak hesaplanır.

Dağ Evleri

Çeşme ve çevresinde kiralanan veya turizm hizmeti veren bir dağ evi bulunmamaktadır. Çeşme dağ evleri yerine bungalowlar hizmet verir. Siz de ülkemizin turizm cennetlerinin ilk sıralarında yer alan Ege’nin merkezi konumundaki tatil yöresinde otel ve pansiyonlarda kalarak tatilin keyfini sürün.

Uygulama Otelleri ve Diğerleri

Çeşme’de Ege Üniversitesi uygulama oteli de eğitim kurumu kontrolündeki diğer otellerden biridir. Hesaplı olmasının yanı sıra kalite açısından daha düşük olan bu tesislerde, eğitim gören deneyimsiz öğrenciler hizmet verir. Ekonomik olması dışında pek bir avantaj sağlamayan otellerde kalarak tatilinizi riske atmamanızı çok küçük farklar vererek şık bir otelde kalmanızı öneririz.

Çeşme Kiralık Villalar

Beldenin birçok köşesinde bulabileceğiniz kiralık villalarda özellikle ailecek ya da kalabalık gruplar halinde tatile çıkacaklar için avantajlı olabilir. Çeşme kiralık villalar bakımından da zengindir. Aradığınız özelliklerde ve çeşitli fiyat aralıklarında villaları yılın her mevsimi kolaylıkla bulabilirsiniz.

7+1 havuzlu bir villa da günlük 1000 TL’ye konaklayabilirsiniz. Yaz sezonu olup olmaması, hafta içi veya hafta sonu gibi farklara göre değişen ücretler için erken rezervasyon önemlidir.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Alanya

Alanya

Akdeniz sahilleri deyince akla gelen ilk yerlerin başında olan Alanya, uzun sahilleriyle her yaz oldukça...

Altınoluk

Altınoluk

Altınoluk, ülkemizin kuzey ege diye tabir edilen konumunda, Edremit Körfezi içinde yer alan...

Tüm tatil bölgeleri »

ÇEŞME TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı: Bu site Çeşme'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. cesmeoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتسئو سایتمیزبانی وبسرور مجازیهاست پربازدید