Çeşme Tatil Fırsatları
A+ A A-

Çeşme Taksi Durakları

Çeşme Taksi Durakları Çeşme’yi taksiyle gezmek istediğinizde veya acil ulaşım gereken durumlarda 7/24 Çeşme taksi durakları bir telefonla yanı aşınızda olacaktır. Bölgedeki en rahat ulaşım araçlarının başında taksiler gelir.

Aracınız yoksa ve toplu taşıma araçlarını kullanmak istemiyorsanız Çeşme taksileriyle bulunduğunuz noktadan dilediğiniz noktaya geçebilirsiniz.  Dilediğiniz yere dilediğiniz zaman sizi zahmetsizce ulaştıracak Çeşme taksi duraklarının iletişim bilgilerini derledik. 

Çeşme Taksi Durakları İletişim:

Çeşme Taksi : 0232 712 66 90

Taksi Dalyanköy : 0232 724 88 81

Taksi Ilıca : 0232 723 18 19

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Alanya

Alanya

Akdeniz sahilleri deyince akla gelen ilk yerlerin başında olan Alanya, uzun sahilleriyle her yaz oldukça...

Altınoluk

Altınoluk

Altınoluk, ülkemizin kuzey ege diye tabir edilen konumunda, Edremit Körfezi içinde yer alan...

Tüm tatil bölgeleri »

ÇEŞME TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı: Bu site Çeşme'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. cesmeoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتسئو سایتمیزبانی وبسرور مجازیهاست پربازدید