Çeşme Tatil Fırsatları
A+ A A-

Çeşme’de Kurban Bayramı Tatili

Kurban Bayramında Çeşme

İstanbul ve büyükşehirlerde yaşayanlar için, bayram deyince akla ilk gelen şey kaçamak tatillerdir. İçinde bulunduğumuz 2014 yılında 3 Ekim Cuma gününe denk gelen Kurban bayramı Arifesi ile birlikte 5 günlük kocaman bir tatil kaçamağı sizleri bekliyor. 7 Ekim sona erecek tatil için Çeşme’de Kurban bayramını kutlamayı düşünebilirsiniz. Çeşme otelleri de, tatilin uzun sürdüğü Kurban bayramlarında paket program tarifesi uyguluyor.

Ege’nin incisi İzmir’in güzel ilçesi Çeşme’de bu fırsatı değerlendirebileceğiniz seçenekler ile sizleri bekliyor. Diğer bölgelere göre havanın daha ılık olduğu Ekim ayı ortasında Çeşme iyi bir alternatif olarak göze çarpıyor.

Fiyatlar Nasıldır, Ne Yapılır?

Lüks ve butik otellerin çoğunlukta olduğu bu tatil beldesinde Kurban bayramı Çeşme’ye yakışır biçimde kutlanır. Otel fiyatları yoğunluk kaynaklı biraz artsa da, sezonun düşüklüğü gereği, yaz dönemine göre daha uygun olacaktır. Çeşme’de bayram tatilinde ailenizle birlikte sabahları sakız reçeli ve sıcacık çay ile yapacağınız güzel bir kahvaltıdan sonra tarih kokan sokaklarda keşfe çıkabilirsiniz. Eğer hava gerçekten size sıcak geliyorsa, denize girmeyi bile deneyebilirsiniz. Akşamları Ege mutfağından zeytinyağlılar ve mezeler ile damağınızı tatlandırırken dilerseniz Çeşme’nin gece hayatında bir tur atabilirsiniz.

Havaların daha tam olarak soğumaya başlamadığı bu tarihlerde, özellikle Ekim ortasında bu tatil merkezinde her türlü eğlenceyi bulabilir, etrafındaki koyları, güzel manzaraları seyrede seyrede, doya doya gezebilirsiniz.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Alanya

Alanya

Akdeniz sahilleri deyince akla gelen ilk yerlerin başında olan Alanya, uzun sahilleriyle her yaz oldukça...

Altınoluk

Altınoluk

Altınoluk, ülkemizin kuzey ege diye tabir edilen konumunda, Edremit Körfezi içinde yer alan...

Tüm tatil bölgeleri »

ÇEŞME TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı: Bu site Çeşme'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. cesmeoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتسئو سایتمیزبانی وبسرور مجازیهاست پربازدید