Çeşme Tatil Fırsatları
A+ A A-

Çeşme’de Sessizliğin Keyfini Kışın Çıkarın

Çeşme'de Kış

Hareketli günleri yazla beraber geride bırakan Çeşme, diğer tatil beldeleri gibi ölüm sessizliğine bürünmez kış aylarında. Kışın Çeşme sadece diğer giysilerine bürünür. Özellikle İzmir’de yaşayanlar için kış aylarında nefes alma yeridir, huzurun adresidir Çeşme. Son yıllarda turizm sezonlarının uzaması, bölgedeki birçok otelinde hizmet süresini 12 aya çıkarmasını sağlamıştır.

Özellikle Çeşme merkezde ve Alaçatı’da bulunan butik oteller, çok soğuk geçmeyen kışın, genellikle oda kahvaltı konseptinde çalışmaktadırlar. Dışarıda yağan hafif yağmurda ıslandıktan sonra, bu sıcak otellerde ısınmanın keyfini yaşayın.

Kasım’da, Aralık’ta, Ocak’ta Kış Mevsiminde Çeşme…

Yazın serinletici rüzgarı, kışın yerini romantik yağışlara ve şekilden şekle giren bulutlara bırakır Çeşme’de. Çeşme’nin huzur dolu atmosferi, sıcacık otel odalarınızda kahvenizi yudumlayıp kitabınızı okurken size eşlik edecek. Çeşme’de kış bir başkaymış diyeceksiniz. Türk ve Yunan mimarisinin örnekleri ile dolu sokakları ve Çeşme kalesinin manzarası kültürel açıdan alternatif sunarken, marinanın yanında bulunan balık restoranları, farklı eğlence mekanları sizleri ağırlamak için bekliyor. Gündüzleri sessiz sokakları geceleri yerini eğlence mekanlarından yükselen ezgilere bırakırken Ege mutfağının eşsiz örnekleri ile denizden çıkan taze balıklar damaklarınızı şenlendiriyor.

Çeşme’de kışın neler yapılır?

  • Balık lokantalarına gidebilirsiniz.
  • Sahilde uzun yürüyüşler yapabilirsiniz.
  • Doğa turları yapabilirsiniz.
  • Arabanızla çevre koyları gezebilirsiniz.
  • Termal otellerde kapalı sıcak havuzlarda yüzebilirsiniz.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Alanya

Alanya

Akdeniz sahilleri deyince akla gelen ilk yerlerin başında olan Alanya, uzun sahilleriyle her yaz oldukça...

Altınoluk

Altınoluk

Altınoluk, ülkemizin kuzey ege diye tabir edilen konumunda, Edremit Körfezi içinde yer alan...

Tüm tatil bölgeleri »

ÇEŞME TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı: Bu site Çeşme'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. cesmeoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتسئو سایتمیزبانی وبسرور مجازیهاست پربازدید