Çeşme Tatil Fırsatları
A+ A A-

Resmi Tatillerin Olmazsa Olmazı Çeşme

Resmi Tatillerde Çeşme

Çeşme bayram tatili kaçamakları rotalarının en renklilerinden biridir. Özellikle öğrenciler ve çalışanlar için dinlenme fırsatı olan resmi tatiller, ekstra dinlenme imkanı yaratır. Cumhuriyet Bayramı’ndan Zafer Bayramı’na kadar farklı zamanlarda tatil yapabilmeniz mümkündür. Çeşme gürültüden uzak atmosferi, çiçek kokan sokakları ve masmavi denizi ile cennetten bir köşede rahatça dinlenme, gezme ve eğlence olanağı sağlamaktadır.

Ekim ayında Cumhuriyet Bayramı’na denk gelen süreçte sonbaharın en güzel tonlarını Çeşme otellerinde bulabilirsiniz. Ayrıca 19 Mayıs, 23 Nisan ve 30 Ağustos da yazın en güzel zamanlarına denk geldiğinden sevdiklerinizle yapacağınız ufak kaçamaklar sizi yaz tatilinize hazırlayacaktır. Çeşme’de resmi bayramları kutlamak yoğun geçen iş ve eğitim temponuzun stresini azaltacak ve kafa dinleme imkanı sunacaktır.  Ege’nin serin sularından çıkan balıkların tadına bakarken içinize işleyecek Yunan ezgileri, İzmir’in üzümleri ile yapılmış şarabınızı yudumlar, esen hafif rüzgar eşliğinde sohbetinizi edebilirsiniz.

23 Nisan’da, 30 Ağustos’ta, 29 Ekim’de Haydi Çeşme’ye

Çeşme otelleri, pansiyonları, kamp alanları ve apartları ile ister doğanın tam ortasında çocuklarınızla vakit geçirebilir, istediğiniz konseptte hizmet seçeneklerinden yararlanarak sakin bir tatil geçirebilirsiniz. Tarihi Çeşme Kalesi ile birleşen sakız ağaçlarının kokusu, amfi tiyatroda gerçekleşen konserleri ve sıcak güneşi ile tarihin, doğanın ve kültürün ortak ürünü olan bu belde sizleri misafir etmek için bekliyor.

2014 Resmi Tatillerin tarihleri şunlardır:

  • 19 Mayıs Gençlik Bayramı – 19 Mayıs 2014 Pazartesi
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı – 28/29 Ekim 2014 Salı, Çarşamba
  • 1 Mayıs İşçi Bayramı – 1 Mayıs 2014 Perşembe
  • 23 Nisan Çocuk Bayramı – 23 Nisan 2014 Çarşamba
  • 30 Ağustos Zafer Bayramı – 30 Ağustos 2014 Cumartesi

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Alanya

Alanya

Akdeniz sahilleri deyince akla gelen ilk yerlerin başında olan Alanya, uzun sahilleriyle her yaz oldukça...

Altınoluk

Altınoluk

Altınoluk, ülkemizin kuzey ege diye tabir edilen konumunda, Edremit Körfezi içinde yer alan...

Tüm tatil bölgeleri »

ÇEŞME TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı: Bu site Çeşme'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. cesmeoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتسئو سایتمیزبانی وبسرور مجازیهاست پربازدید