Çeşme Tatil Fırsatları
A+ A A-

Çeşme’de Size Özel Tatil İçin Günlük Ev Kiralayın

Çeşme Kiralık EvlerÇeşme kiralık evler bakımından da avantajlıdır. Denizinin çok temiz, kumsallarının geniş, havasının da ferahlatıcı etkisi olmasından ötürü, özellikle kalabalık ve çocuklu ailelerin tercih ettiği Çeşme’de ekonomik konaklama seçenekleri arasında ev kiralama ön plana çıkıyor.

Aileler ya da kalabalık arkadaş grupları, otellerde kalacakları ücretin çok daha altına, rahat edebilecekleri evleri seçiyorlar. Bu tatil beldesinde kiralık evlerde müşteriler diledikleri gibi hareket ettikleri için cazip koşullarda konaklama gün sayısını kendileri belirleyebiliyorlar. Memnun kaldıkları takdirde sürelerini de uzatabiliyorlar. Çeşme’de kiralık evlerin fiyatları 150 TL’den başlamaktadır.

Kiralanan Evlerin Özellikleri

  • Apartman Dairesi
  • Balkonlu
  • Eşyalı
  • Merkeze Yakın

Ücretler

Günlük  : 150 – 250 TL

Haftalık : 750 – 1.250 TL

Aylık : 3.000 – 5.000 TL

Kiralık evler kirayı bölüştüğünüz takdirde oldukça ekonomik bir fırsattır. Çeşme’de kiralık evlerden dilediğiniz özelliklerde dilediğiniz fiyata konaklayabilir, kafanıza göre takılabilirsiniz.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Alanya

Alanya

Akdeniz sahilleri deyince akla gelen ilk yerlerin başında olan Alanya, uzun sahilleriyle her yaz oldukça...

Altınoluk

Altınoluk

Altınoluk, ülkemizin kuzey ege diye tabir edilen konumunda, Edremit Körfezi içinde yer alan...

Tüm tatil bölgeleri »

ÇEŞME TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı: Bu site Çeşme'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. cesmeoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتسئو سایتمیزبانی وبسرور مجازیهاست پربازدید