Çeşme Tatil Fırsatları
A+ A A-

Çeşme’de Lüks Tatili Yazlık Kiralayarak Yaşayın

Çeşme Yazık

Çeşme kiralık yazlık açısından da çeşitli seçenekler sunar.  Eğer siz de Çeşme gibi lüks bir yörede deniz kenarında, yazlıkta tatilinizi geçirmek istiyorsanız, bunun kolay bir yolu var: O da yazlık kiralama. Turizmin yeni trendleri arasında olan günlük, haftalık ve aylık kiralamayla, kendinize özel müstakil tatili yaratabilirsiniz.

Çeşme’nin içinde ya da civarında bulunan yazlıklar, bölgenin son yıllarda popüler bir merkez haline gelmesinden sonra oldukça değer kazanmıştır. Ev sahipleri, bu değerli gayrimenkullerini yaz aylarında yüksek fiyatlara kiralamaktadırlar. Burada günlük kiralama 250 TL’den başlamaktadır. Haftalık ücretler 1.250 TL, aylık yazlık kiralaması ise 5.000 TL civarındadır. İlçede sezonluk kiralama bedelleri ise çok yüksek olup, ev sahibiyle birebir görüşmeyle anlaşma sağlanmaktadır.

Nasıl kiralama yapılır?

İlçedeki hemen hemen tüm emlakçılarda bu tip tatil seçeneğinde kullanacağınız kiralık yazlıkları bulabileceğiniz gibi bazı tatil siteleri vasıtasıyla da istediğiniz tarzda ve konforda yaz için hazırlanmış evleri Çeşme’de görebilirsiniz. Ayrıca sahibinden.com, hurriyetemlak.com gibi internet siteleri sayesinde de bu kiralamaları yapabilirsiniz.

En Popüler Mevki

Özellikle Ilıca ve Dalyan mevkilerinde, Çeşme kiralık yazlıklar oldukça değerlidir. Ilıca’nın denizinin hem sığ, ve sıcak olması, Dalyan’ın ise lüks beach ve lokantaların bölgesi olmasından ötürü burada kiralar daha yüksektir. Yine de lüks ve kaliteli bir konaklama düşünen birçok tatilci Çeşme kiralık yazlıklardan vaz geçemez. Siz de keyfinizden ödün vermeden kafanıza göre konaklamak istiyorsanız kiralık yazlıklar tam size göre.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Alanya

Alanya

Akdeniz sahilleri deyince akla gelen ilk yerlerin başında olan Alanya, uzun sahilleriyle her yaz oldukça...

Altınoluk

Altınoluk

Altınoluk, ülkemizin kuzey ege diye tabir edilen konumunda, Edremit Körfezi içinde yer alan...

Tüm tatil bölgeleri »

ÇEŞME TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı: Bu site Çeşme'yi tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. cesmeoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتسئو سایتمیزبانی وبسرور مجازیهاست پربازدید